Szukaj lotu
Typ:
Wylot:
Atlas
Kalendarz
Przylot:
Atlas
Kalendarz
Pasażer:
Dorosły:
12>
Dziecko:
(2-11 l.)
Niemowlę:
(0-2 l.)
Preferencje:
Klasa:
Sortowanie:

NEWSY prosto z nieba

Do Bejrutu z LOT-em
Bezpośrednie loty do stolicy Libanu - Bejrutem

PROMOCJE prosto z nieba

Oferty last minute
Warszawa - Londyn
od 230PLN
Warszawa - Dublin
od 90PLN
Warszawa - Madryt
od 175PLN
Warszawa - Nowy Jork
od 790PLN
Warszawa - Toronto
od 1200PLN
Warszawa - Sydney
od 3260PLN
Warszawa - Rzym
od 94PLN
Warszawa - Istambuł
od 299PLN
News
2009-09-18
Inauguracja połączenia AirBaltic: Warszawa - Ryga

W środę 17 września o godzinie 14.40 z warszawskiego lotniska wystartował do Rygi pierwszy samolot łotewskich linii lotniczych Air Baltic Corporation.

Nowe połączenie daje mieszkańcom Łotwy możliwość łatwego skorzystania z innych rejsów wylatujących z Warszawy do Europy Zachodniej, krajów skandynawskich i miast rejonu Morza Śródziemnego. W 2009 roku AirBaltic dodał, poza Warszawą, 9 miast do listy obsługiwanych lotnisk: Połąga i Kowno na Litwie, Tartu w Estonii, Turku w Finlandii, Linkoping w Szwecji, Tromso w Norwegii, Duszanbe w Tadżykistanie, Genewa w Szwajcarii, Psków w Rosji.

Loty do stolicy Łotwy obsługują samoloty typu Fokker 50, które mogą zabrać na pokład 46 pasażerów. Rejsy odbywają się raz dziennie od poniedziałku do niedzieli. Podróż do Rygi trwa półtorej godziny.

Jest to kolejne regularne połączenie z największego lotniska w Polsce w ostatnim czasie. W czerwcu uruchomione zostało połączenie z Lizboną, a od września z Warszawy można polecieć do Drezna. W październiku uruchomione zostanie połączenie irlandzkiego przewoźnika Aer Lingus na lotnisko London-Gatwick.

żródło: wnp.pl