Szukaj lotu
Typ:
Wylot:
Atlas
Kalendarz
Przylot:
Atlas
Kalendarz
Pasażer:
Dorosły:
12>
Dziecko:
(2-11 l.)
Niemowlę:
(0-2 l.)
Preferencje:
Klasa:
Sortowanie:

NEWSY prosto z nieba

Do Bejrutu z LOT-em
Bezpośrednie loty do stolicy Libanu - Bejrutem

PROMOCJE prosto z nieba

Oferty last minute
Warszawa - Londyn
od 230PLN
Warszawa - Dublin
od 90PLN
Warszawa - Madryt
od 175PLN
Warszawa - Nowy Jork
od 790PLN
Warszawa - Toronto
od 1200PLN
Warszawa - Sydney
od 3260PLN
Warszawa - Rzym
od 94PLN
Warszawa - Istambuł
od 299PLN
News
2009-10-15
Internet wraca na pokłady Lufthansy

Lufthansa zapowiedziała, że we współpracy z Panasonic Avionics będzie pracować nad umożliwieniem swoim pasażerom dostępu do Internetu podczas lotów. Według wstępnych zapowiedzi usługa taka miałaby się pojawić w przyszłym roku.

W poniedziałek Lufthansa oznajmiła, że ma zamiar zacząć oferować połączenia szerokopasmowe mniej więcej w połowie przyszłego roku. Co więcej, dostępem do sieci będą się mogły cieszyć wszystkie osoby, które dysponują urządzeniem wyposażonym w moduł Wi-Fi - czyli także posiadacze telefonów komórkowych, PDA itp. Ma być też możliwość wysyłania SMS-ów.

Lufthansa uruchomiła już identyczną usługę w 2004 roku, i to dokładnie pod tą samą nazwą co teraz - FlyNet . Okazało się jednak, że Internet na pokładzie samolotów nie był rentowny i w 2006 z niej zrezygnowano.

Przewoźnik nie zdradza na razie szczegółów. Nie są znane także koszty, jakie będą musieli ponieść pasażerowie. Spekuluje się, że może to być kwota od 10 USD (ok. 30 zł) za godzinę dostępu do sieci do 30 USD za surfowanie podczas całego lotu.

Źródło: gazeta.pl