Szukaj lotu
Typ:
Wylot:
Atlas
Kalendarz
Przylot:
Atlas
Kalendarz
Pasażer:
Dorosły:
12>
Dziecko:
(2-11 l.)
Niemowlę:
(0-2 l.)
Preferencje:
Klasa:
Sortowanie:

NEWSY prosto z nieba

Do Bejrutu z LOT-em
Bezpośrednie loty do stolicy Libanu - Bejrutem

PROMOCJE prosto z nieba

Oferty last minute
Warszawa - Londyn
od 230PLN
Warszawa - Dublin
od 90PLN
Warszawa - Madryt
od 175PLN
Warszawa - Nowy Jork
od 790PLN
Warszawa - Toronto
od 1200PLN
Warszawa - Sydney
od 3260PLN
Warszawa - Rzym
od 94PLN
Warszawa - Istambuł
od 299PLN
News
2010-03-30
Warszawa: wystartował pierwszy samolot w barwach Lufthansa Italia

Dziś, 29 marca inauguracyjny lot LH 1839, obsługiwany przez nowego przewoźnika Lufthansa Italia, wystartował o 9:40 z Lotniska Chopina w Warszawie do portu macierzystego linii

JUŻ DZISIAJ MOŻESZ ZAREZERWOWAĆ BILETY NA POŁĄCZENIA 

OBSŁUGIWANE  PRZEZ LUFTHANSA ITALIA

ZADZWOŃ 801 08 08 06

 

- Cieszymy się, że wprowadzając nowe, bezpośrednie połączenie z lotniskiem Mediolan Malpensa, obsługiwane przez Lufthansa Italia, stwarzamy naszym pasażerom unikalną możliwość wygodnego podróżowania z Polski do włoskiej stolicy biznesu i mody, a także najpopularniejszych turystycznych regionów na południu Europy. Teraz Sycylia czy Sardynia są na wyciągnięcie ręki – powiedziała Maria Kowalewska, Dyrektor Generalna Lufthansa Polska.

Obecnie linie oferują 12 bezpośrednich przelotów tygodniowo z Warszawy do Mediolanu, a stamtąd do 14 innych miast we Włoszech, Europie i Afryce Północnej, takich jak: Barcelona, Bari (południowe Włochy), Bukareszt, Budapeszt, Lizbona, Londyn Heathrow, Madryt, Neapol, Olbia (Sardynia), Palermo (Sycylia), Paryż Charles De Gaulle i Sztokholm. W okresie letnim oferowane będą także rejsy na Ibizę i do Casablanki.

- Od momentu uruchomienia linii Lufthansa Italia ponad rok temu, już prawie milion pasażerów skorzystało z naszej atrakcyjnej, włoskiej oferty. Cieszymy się, że teraz również nasi pasażerowie z Polski podróżujący w celach biznesowych lub turystycznych będę mieli taką możliwość – mówił Tamur Goudarzi-Pour, Dyrektor Generalny Lufthansa Group na region Europy Środkowej.

Lufthansa Italia rozpoczęła działalność w lutym 2009 roku, oferując pasażerom koncepcję obsługi "Sentirsi a casa". Włoskie potrawy, napoje i włoskojęzyczny personel pokładowy sprawiają, że już podczas lotu podróżni mogą doświadczyć włoskiego stylu i smaku.

- Ogromnie cieszy nas fakt, że jesteśmy jednym z kilku lotnisk, z których Lufthansa Italia zdecydowała się uruchomić nowe połączenie do Mediolanu – powiedział Michał Marzec, dyrektor Lotniska Chopina. - Wybór naszego portu dowodzi, że niemiecki operator dostrzega możliwości jakie drzemią w polskim rynku i docenia potencjał lotniska dla nowych połączeń. Dzięki temu oferta lotniska ulegnie poszerzeniu, a pasażerowie będą mieli do wyboru większą liczbę lotów o zwiększonej częstotliwości.

Nowe rejsy zaplanowano tak, aby pasażerowie mogli wykorzystać cały dzień na sprawy zawodowe lub relaks w miejscu, do którego się wybierają. Aby rozpropagować markę Lufthansa Italia na tej trasie, linie oferują specjalną promocję dla 2, 3, 4 lub 5 osób podróżujących wspólnie z Warszawy do Mediolanu, np. trzy osoby podróżujące wspólnie zapłacą za bilet 919 zł.

Cena biletów powrotnych w klasie ekonomicznej zaczyna się od 399 zł (ze wszystkimi opłatami), zaś bilety w jedną stronę dostępne są już od 249 zł (ze wszystkimi opłatami).

źródło: lotniczapolska.pl