Szukaj lotu
Typ:
Wylot:
Atlas
Kalendarz
Przylot:
Atlas
Kalendarz
Pasażer:
Dorosły:
12>
Dziecko:
(2-11 l.)
Niemowlę:
(0-2 l.)
Preferencje:
Klasa:
Sortowanie:

NEWSY prosto z nieba

Do Bejrutu z LOT-em
Bezpośrednie loty do stolicy Libanu - Bejrutem

PROMOCJE prosto z nieba

Oferty last minute
Warszawa - Londyn
od 230PLN
Warszawa - Dublin
od 90PLN
Warszawa - Madryt
od 175PLN
Warszawa - Nowy Jork
od 790PLN
Warszawa - Toronto
od 1200PLN
Warszawa - Sydney
od 3260PLN
Warszawa - Rzym
od 94PLN
Warszawa - Istambuł
od 299PLN
News
2008-10-22
Wizz Air Ukraina w Polsce

Wizz Air Ukraina ogłosił wczoraj (21.10.2008) uruchomienie lotów pomiędzy Kijowem a Katowicami. Będzie to pierwsze niskokosztowe połączenie pomiędzy Ukrainą i Polską.

Nowa trasa będzie obsługiwana 3 razy w tygodniu. Samoloty zaczną latać na tej trasie od 3 stycznia 2009 roku, po uzyskaniu wszystkich niezbędnych pozwoleń. - Jesteśmy zaszczyceni, że możemy otworzyć pierwsze niskokosztowe połączenie pomiędzy Polską a Ukrainą, dwoma krajami, które łączy tak wiele: historia, kultura, ekonomia, więzy rodzinne. Dzięki nowemu szybkiemu i wygodnemu połączeniu, jakie dostępne jest dla pasażerów w wyjątkowo przystępnej cenie, relacje łączące Katowice i Kijów będą się umacniać i dalej rozwijać z korzyścią dla obu państw. Jednocześnie uruchomienie tego połączenia jest początkiem silnego rozwoju Wizz Air Ukraina. Pasażerowie już teraz powinni wypatrywać nowych samolotów, nowych tras i nowych niskich cen biletów - powiedziała Natasa Kázmér, Dyrektor Zarządu Wizz Air Ukraina.

Niedawno Wizz Air Ukraina ogłosił uruchomienie nowych połączeń z Kijowa do Dortmundu i Kolonii oraz z Lwowa do Dortmundu i Londynu Luton. Ceny biletów wraz z opłatami i podatkami rozpoczynają się od 79 zł w jedną stronę.

Wizz Air Ukraina jest niskokosztowym i niskotaryfowym przewoźnikiem na licencji Władz Cywilnego Lotnictwa Ukrainy. Linie lotnicze obsługują loty nowym samolotem airbus A320 i są członkiem Wizz Air Group.
Kuba Kucharski

źródło: lotniczapolska.pl